Drąsiau naujoke :)

Namai Forumas WELCOME TO MINIPEOPLE Drąsiau naujoke :)

Šioje temoje yra 300 atsakymų, 87 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino shortday shortday prieš 3 mėn. 2 sav..

• Autorius
    Įrašai
    augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Drąsiau naujoke 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveikas (-a),
    jei nori prisidėti prie „MINI Club Lithuania“, tau tereikia prisiregistruoti forume ir parašyti šioje rubrikoje žinutę 🙂 ir… viskas 🙂

karolukas
      karolukas
      Užsiregistravęs Narys

Prisijungia dar vienas is Klaipedos!

asajus
    Užsiregistravęs Narys

noreciau tapti nariu… 🙂 pakolkas neesu lietuvoje, bet kai grysiu jei bus koks susiburimas mielai prisijungciau 🙂

spygliux
    Oficialus Narys

Sveikas Povilai, „welcome on board“ 🙂

mus tai sumedziojo, o tu jei ne Lietuvoj is kur apie si kluba suzinojai? Googlinai 😉

jushici
    jushici
    Užsiregistravęs Narys

ura-valio! susibūrimų tikrai bus, junkis! 😉

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

įsisuka reikaliukas 🙂

sultone
    Užsiregistravęs Narys

Labai laukiam nauju nariu 🙂

asajus
    Užsiregistravęs Narys

aciu uz silta sutikima… 😀 na taip googl’inau 😀 norejosi rasti panasiu zmoniu 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Pateikai i teisinga kluba 😉

ruta
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki visi 🙂
    Malonu prisijungti prie naujos kompanijos. 😉 Mini mašiniuko kieme neturiu , tačiau mano mini visada su manimi ir po manim 😉 na jei teisingai supratote esu neįgali mergina trykštanti energija ir noru būti aktyvia, judu neįgaliojo vežimėlio pagalba 🙂
    Mani mini vežimėlio vardas Panthera 🙂 tiuningas ir kiti dalykėliai yra, dvi pavaros ( dešinė ir kairė ranka), faros – dvi žibančios rudos akytės 🙂 ir t.t …
    Sakoma jei kažko gyvenime netenki, vadinasi kita sritį ištobulini iki maksimumo 😉 manau tai tiesa 😉

justas
    justas
    Valdybos Narys

oj laukiam laukiam mesnaujoku laukiam 🙂 o ypac su tokiu minipeople’isku poziuriu 😉

lkestas
    Užsiregistravęs Narys

Welcome 🙂
    Žavus minio aprašymas. Širdies šauksmo, entuziazmo išsikrovimo/pasikrovimo vieta tinkama …

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

Man nuoširdžiai džiugu, kad žmonės žinutę, jog „Norint būti MINI klube nereikia turėti kieme MINI arba Mini“ supranta visiškai teisingai 🙂 Sveika atvykus Rūta 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Labai smagu, kad sutikai prisijungti ir nori aktyviai dalyvauti 🙂
    Sveikinu prisijungus prie mazhuchiu 😉
    😀

ruta
    Užsiregistravęs Narys

Labai maloni kompanija 😉 ačiū 🙂 mielai sudalyvaučiau su jumis kokiame renginuke 😉 Na turiu silpnybę vežimėlių dizainui, tiuningui ir panašiai, tik Lietuvoje tai nėra taip populiaru, tačiau galima rasti alternatyvą 🙂 Manęs galite drąsiai klausti rūpimų klausimų, esu atvira kaip bagažinė 😀 Visuomenėje vyrauja nuomonė, jog neįgaliukai rūdija namuose prie TV, et netiesa 😉 pvz aš padangų nespėju keisti 😉

jushici
    jushici
    Užsiregistravęs Narys

Labas, Rūta! Su tokiu požiūriu niekur nedingsi – jau esi mūsiškė.:) Gera skaityti, bus dar geriau susitikti! 😉

ruta
    Užsiregistravęs Narys

Na čia jau kaip šefas kvietimą brūkštels taip ir atlėksiu 120km/h 😉

spygliux
    Oficialus Narys

Sveika Ruta, man irgi is pradziu buvo nedrasu, bet po antrojo susitikmo jauciausiu kaip senu seniausiai priklausyciau klubui 🙂 visi tokie savi ir faini 😀 butinai atvaryk i kuri-nors susitikima

mcs_06
    Užsiregistravęs Narys

Labas visiems 🙂 labai noreciau prisijungti prie jusu burio, nes mano mintyse MINI buvo visada, o visai neseniai atsirado ir mano garaze 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Labai smagu kad prisijungei 🙂
    Dabar laukiame klubo susitikimuose 😉

asajus
    Užsiregistravęs Narys

labas, sveokinu prisijungus;)

mcs_06
    Užsiregistravęs Narys

stengsiuos nepraleisti 😉

spygliux
    Oficialus Narys

Sveikas prisijungęs 🙂
    lauksim susitikimuose 😉

lacodiana
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki 😉 matau MINI komanda draugiskai nusiteikusi ir entuziastingai bendrauja ne tik cia, forume, bet ir suvaziavimuose, mielai prisijungciau prie visu jusu 😉

spygliux
    Oficialus Narys

Sveika Laura, pats tinkamiausias metas prisijungti 🙂 Būtinai sudalyvauk „Baltic Mini Challenge“ , dar nevėlu dar gali užsiregisruoti 🙂 laukia tikrai smagus renginys ir daug prizų, šaunus afterparty prie Kauno Marių ir poto žygis link Jūros, važiuosim į Karklę. Tad prigriebk draugus ir atlėkit. Labai lauksim 😉

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Labas, Laura.
    Ne karta machiau tave mieste – vis pagauti norejau 😀

lacodiana
    Užsiregistravęs Narys

Labai gaila, bet deja „Baltic Mini Challenge“ dalyvauti neturiu galimybiu si karta… nors butu labai idomu, daug nauju ispudziu ir isbandymu, butinai papasakosit viska 😉
    Augis matyt ne mane gaude 😛 daznai maluosi mieste, tai teko matyti keleta lygiai tokiu paciu miniuku kaip manasis 😉 Kita karta sveikinames! 😀

domas
    Užsiregistravęs Narys

as ir noreciau tapti nariu 😉

justas
    justas
    Valdybos Narys

Labas, Domai. Mielai prašom 🙂 Dabar visi šiek tiek nuvargę po mūsų didžiojo iššūkio ir dauguma išsilakstę atostogauti, bet manau neužilgo bus linksmas ramus susibėgimas pasisėdėjimas, taigi sek forumą ir laukiam mūsų susitikimuose (drive)

spygliux
    Oficialus Narys

Ei visi prisijungę, nepatingėkit atlėkt į susitikimą. Renkamės kiekvieną savaitę. Laukiam laukiam laukiam 😀

grafita
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki visi:)pagaliau ir as turiu savo svajoniu masinyte, taigi mielai prisijungciau prie bendraminciu klubo:)esu is Kauno, tikiuosi pavyks sudalyvauti jusu susitikimuose, butu labai malonu susipazinti:)

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveika prisijungus 🙂
    Kaip matau Kaune musu irgi daugeja – labai smagu 🙂

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Sveika prisijungus!

minili
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki dar kartą 🙂 Truputį pasimečiau, kur čia pranešti apie save… Taigi, noriu būti jūsų klubo narė kartu su savo Miniu 🙂

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

iiiMINIiii!
    Sveika atvykus. Malonu sulaukti nauja „Minipypla“ 🙂 Butinai sudalyvauk sezono uzdaryme, tai pats geriausias budas susipazinti su visais esamais nariais ir prijaucianciais crazy „pyplais“! Sek naujienas forume [url]http://www.minipeople.lt/index.php?cp=diskusijos&r=zinutes&t=209[/url]
    p.s. Del konkrecios narystes informacija ruosiama. Butinai pranesim.

justas5
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki! as taip pat noriu prisijungti prie jusu:)

minde
    minde
    Prezidentas

Justai, Junkis! Esi laukiamas. 🙂

spygliux
    Oficialus Narys

žinoma laukiamas, čia tikrai fainiausių žmogučių klubas. Atlėk į kokį savaitinį meet’ą 🙂

justas5
    Užsiregistravęs Narys

butinai atleksiu kai zinosiu kur ir kada 🙂

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Sveikas, malonu matyti!
    buvom susirinke praeita savaite del keliones i Minsk’a, tai gal sia savaite susirinksime eiliniam pabendravimui (treciadieni/ketvirtadieni, ziurek tema Kassavaitiniai meetai) Tiesa, uzmesk aki i forumo temas lieciancias Kartingu lenktynes (kazkada artimiausiu metu darysim), keliones i Minska (vaziuojame Kovo men), keliones i Sveicarija birzelio menesi (International Mini Meeting) ir t.t. Tikiuosi prisijungsi, sudalyvausi! 🙂

justas5
    Užsiregistravęs Narys

okey, aciu uz informacija 😉

povilas_vilutis
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki. Siuo metu studijuoju Londone, bet Siauliuose manes laukia mylimas Mini Rover British Open Classic. Butu labai smagu bunant Lietuvoje pabendrauti su kitais Mini savininkais ir myletojais 🙂

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

Šaunuma! Kaip tik žadame kovo pabaigoje užvažiuoti į Šiaulius 🙂 Gal netyčia busi parvykęs?
    O jei norėsi pabendrauti, užteks manau tik norą forume pareikšti 🙂 Ši vasara žada būti labai kelionėmis išmarginta tai tikrai rasime progos susitikti, o tuo labiau į British Open’a akis paganyti 🙂

povilas_vilutis
    Užsiregistravęs Narys

I Siaulius planuoju grizti kovo 31 diena, bet lietuvoje busiu iki balandzio 25. jei tuo laikotarpiu bus kokiu susitikimu ar pan. visai smagu butu sudalyvauti. Siuo metu miniukas stovi garaze ir jau puse metu nevazinetas, bet iki mano grizimo turetu buti prikeltas is ziemos miego ir bus galima galvoti apie pakeliavima ir i kitus miestus.

spygliux
    Oficialus Narys

Sveikas,

mes kaip tik planuojam išvykstamąjį susitikimą organizuot Šiauliuose, bet berods data paliekama pirmoji pasiūlyta, t.y. kovo 26-27 d., na o po to nusimato sezono atidarymas balandžio 9-10 arba 16-17d., tad labai lauskim prisijungiant. Skelbiam info apie renginukus susitikimus tiek čia, tiek facebook’e. (sweat)

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveikas prisijunges 🙂
    Labai smagu matyti, kai daugeja ir klasikiniu Miniuku 🙂
    Butinai susitiksime 😉

unio
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, mielieji, priimkit į savo tarpą ir mane. Vairuoju auksinį Mini Cooper.

spygliux
    Oficialus Narys

Sveikas, būtinai junkis 😀
    esam nekartą mojavę, tikriausiai dažnai pro Konstitucijos pr. pravažiuoji, ar ne?
    Beje būtinai sudalyvauk kokiam susitikime, o po to laukia dar daug smagių renginių 🙂

jushici
    jushici
    Užsiregistravęs Narys

Labas! 😉 norim norim norim dar daugiau mini aukso savo klube tureti 😉

unio
    Užsiregistravęs Narys

Taip, mes jau susimojavę 🙂

unio
    Užsiregistravęs Narys

Kadangi esu naujokas tai gal atleisit už OT, bet technonėje rubrikoje neradau atsakymo tad klausiu čia, paskui nepyksim jei postai išnyks 🙂 :
    1. Kur paprastai gydote savo Cooperius (kokiu servizu be Krastos naudojatės) ?
    2. Gal kas turi parduoti kairės pusės statramsčio apdailą?

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Mums asmeniskai gydyti teko tik Krastoje (Garantija), nuo kitos savaites sis klausimas irgi taps aktualus, bet tikiuosi negreit 😉 Is esmes snekant apie Vilniu „Dyleris“-Krasta, servisiukai- mechanine dali gali beveik visi, kas liecia labiau specializuotus tai gal „Autovadita“ arba „D&R“. Cia tik tai tie apie kuriuos esu girdejes is klubieciu. Del kokybes, kainu ir terminu neturiu asmenines nuomones. Manau Albertas pas mus pasikaustes nuomone apie servisus :D, Augis- bendrai zino daugiau ju 🙂
    Del daliu, prisimenu Augis minejo kauniecius, kurie turi daug isrenkamu Miniuku. Tik dabar nerandu tos forumo temos. 🙁

lauris
    Užsiregistravęs Narys

Detaliu tai patarciau kad ir autoplius.lt pasidairyti. Tikrai maciau kad yra miniuku nemazai. Kaune yra „srotas“ ir tikrai nemazai miniuku ardomu (dazniausiai angliski) http://www.partsbazar.lt ( o gal ir http://www.partsbazar.com , nepatogu per mobilu patikrinti)

unio
    Užsiregistravęs Narys

Tame ir bėda, kad visi ardomi jau be tos detalės 🙂 Ačiū už info – bandau ieškoti.

eskimas
    eskimas
    Užsiregistravęs Narys

as galiu rekomenduoti „D&R“ servisa :)mes su mini tik ten ir vaziuojam …

justas
    justas
    Valdybos Narys

jurgi neperki papildomos garantijos?:)

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Kadangi tai Donato servisas – irgi patariu bandyti remontuotis ten. Gal dar ir neturi daug patirties (neseniai atsidare), bet Donatas musu neskriaus 😉

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Zinai, uz papildomus metus moketi 1200 Eur – nelabai paranku 😉

ninyte
    Užsiregistravęs Narys

Hey, sveiki visi !!:)
    Aš turbūt viena iš jauniausių čia.. Bet amžius netrukdo manau.:D Tai labai norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų 🙂 MINI visada mano galvoje, kolekcionuoju modeliukus, pati visa apsikarsčiusi ir išprotėjusi dėl jų.. 😀 Buvau Baltic Mini Challenge2010. Aaaaaa, tai geriausias mano vasaros atsiminimas.. :)))

cooperyte
    cooperyte
    Valdybos Narys

ooooo sveika!! 😀 žinok aš tokia kaip tu!! irgi kolekcionuoju juos, taip pat daug visokių dalykėliu turiu :))) labai smagu, kad prisijungei 🙂 patikėk mano žodžiu – nepasigailėsi!! Kiek turi miniukų kolekcijoje? 🙂

ninyte
    Užsiregistravęs Narys

Kol kas 12 ir jų vis daugėja, daugėja.. Mmmm.. 🙂 O tu? 🙂

cooperyte
    cooperyte
    Valdybos Narys

Šiai minutei 147 🙂

ninyte
    Užsiregistravęs Narys

Wow.. Super. 🙂

fyfa
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki,

gabalėlis šviežienos į klubą 🙂

spygliux
    Oficialus Narys

oi kaip smagu sulaukti šviežio oro, minčių, nuotaikos 😀

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveika, Agne 🙂
    Malonu kad prisijungei 😉

lina
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki,

prisistatome ir mes – Lina ir Arvydas – išdidūs Mini savininkai jau gerą mėnesį 🙂 Miniukas buvo sumąstytas ir išsvajotas man (Linai), bet žiauriai greitai tapo šeimos mašina 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveika, Lina.
    Jau galvojau nesulauksiu 😉

Tokia nuostabia akcija vakar praleidot!

Bet nieko, bus daugiau.
    Sveikinu prisijungus! 😀

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Laba laba ! Sveika prisijungus! Bus malonu gyvai susipazint artimiausiuose susitikimuose, sutarta 🙂 ?
    p.s.
    na laaaabai grazus ratukai 😉 Like !

lina
    Užsiregistravęs Narys

Prisijungsim, tokiu oru namie nesisėdi 😉

mindaugas
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki visi.

Nemoku dideliu izangu rasyt, tai bandysiu trumpai 🙂 Galu gale igyvendinau savo sena svajone ir isigijau MINI. Taigi tikiuosi isilieti i jusu smagia kompanija 😉

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Sveikas Mindaugai atvykes i musu draugija, tikiuosi greitai tapsi ir MiniPyplu seimos nariu 😉 Imesk pora foto koks mazius (Minis) pas tave, knieti paziureti 🙂
    Sek naujienas ir butinai atvyk i artimiausia susitikima, kuris manau turetu ivykti po Velyku.

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

Pasirodo ne vien klasikiniai pabunda 🙂 Sveiki atvykę!:) Lina, Arvydai, Mindaugai!
    Jo būtinai sumastysim koią atrakciją po vėlykų, kad visiems susibėgti!

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveikas, Mindaugai 🙂
    Smagu kad galu gale pavyko prisijungti 😉

gedukas
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki,

Pirmas klausimas kyla kodel du skirtingi klubai tik viename pinigu reikia kitame nereikia? [:D] Trumpai prisistatysiu, esu Kaunietis man 20metu ir sia vasara isvaziuoju darbuotis kad galeciau isigyti Mini (noriu butent klasikinio). Tikiuosi pavyks prie jusu jau rudeni prisideti.

Turiu keleta klausimu taigi ir klausiu 😛 kokiam mieste vyksta pasimatymai? Ka manote apie sy mini http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/mini-1000/id-1528829 ? Gal but zinote geresniu variantu? Issirinkau sita kadangi tetis sako pasponsoriaus kiek truks pinigeliu 😀

Taip pat pastebejau kad daug naujoku pasipraso but priimti bet taip ir nesimato ju aktyvumo… Dekui uz atsakymus !

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveikas, Gediminai 🙂

Apie kokius du klubus tu kalbi?
    Musu klubas yra atviras visiems, kurie turi, nori turet ar tesiog prijauchia Mini automobiliams. Svarbiausia yra zhmones 😉 Niekada neprashysime pinigu ish zhmoniu, kurie nori paklausti patarimo, pasidalinti svajonemis ar tesiog pabendrauti forume ar susitikimuose. Tik jei kas nors nori savanorishkai padeti klubui augti ir tobuleti – gali stoti i oficialius narius ir palaikyti kluba finansishkai.

Dazhniausiai susitikimai vyksta Vilniuje, bet ir kituose miestuose darom „ishvazhiuojamuosius“ meetus (kaip neseniai Shiauliuose buvo. Tachiau Kaune yra nemazhai musu nariu su klasikiniais Miniais ir manau jie tikrai nebutu priesh susitikti dazhniau 😉

Shi Mini pazhystam. Zhmogus ji dare sau ir dare gerai. Bet tai senai buvo. Po to dare dar melyna (irgi nebloga). Tad jei po to kito savininko nebuvo – miniukas vertas demesio. Tik reikia jo dabartine bukle ivertinti.

Aktyvumo zhinoma noretusi, bet niekas nieko neverchia 😉

eskimas
    eskimas
    Užsiregistravęs Narys

Labas,
    Augi, zmogus kalba apie Kipro kluba, kaip as supratau.As esu ir ten uzsiregistraves, galiu pasakyti, kad skirtumas labai didelis. Pagrindinis skirtumas tas, kad sis klubas gyvas, veikia, egzistuoja ir vis tobuleja + cia labai faini zmones.

Del to minio tai mano nuomone kitokia, bet as aisku ziuriu is estetines puses, o ne technines. Man asmeniskai tas minis nepamasus i save. Jeigu nori pirkti classic mini pagalvok ar si mini dar galima vadinti classic. Classic minis zavi savo paprastumu … labai lengva sugadinti tobula daikta ! 🙂

gedukas
    Užsiregistravęs Narys

Kluba turejau raumeny ta kur kad uzsiregistruot reikia 40lt pervest. Nu cia pasirode marazmas man istikro 😀 Ne pirma diena skaitau jusu forumus ir tikrai pastebejau kad yra daug maloniu zmoniu. Jei tik pavyks isigyti mini tikrai busiu aktyvus meetuose. Gaila kad kiti zmones pasipraso but priimti taciau dingsta. Na zinoma ir as nenoriu prisikalbeti o paskui likti be nieko (be mini).

Del to raudono mini as taip pat neapsisprendes, gal sekmadieni nuvaziuosim paziureti jo. Dabartinis savininkas yra vardu Ramunas kaip supratau o tas kury pazinojai ar buvo Ramunas? 😀 Taip pat gal zinote kokiu geresniu mini classic pasiulymu vertu demesio? Autoplius radau dar viena labai gera 1993m juodas grazus nu bet kaina tai nereali… 19k…

Dar karta dekui uz atsakymus !

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Sia savaite buvo vienas 1994m. uz 6kLTL, bet ta pacia diena dingo 🙁

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Sumelavau, vel atsidrado: [url]http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/mini-mini/id-1529822[/url]

gedukas
    Užsiregistravęs Narys

O apziurint mini classic i ka daugiausia reikia krepti demesi? kokia silpniausia vieta

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Zhiuret reikia i savo laika ir nora su juo uzhsiimti 🙂

Silpniausia ju vieta – savininkai 🙂 Jei rimtai – kas turi laiko su jais uzhsiimti ir moka kai ka pasitvarkyti pats – tas ir problemu neturi.
    Kas nemoka pats – padeda kiti klubo nariai 🙂
    Viska galima padaryti. Reikia tik leshu ir laiko. O jei ju neturi – rinktis reikia kaip ir betkokia kita mashina – pagal bendra bukle, nes smulkmenas kokias reikes tvarkyti pastoviai betkuriuo atveju.

gedukas
    Užsiregistravęs Narys

Supratau, jei pavyks sekmadieni susitarti meginsim susitikti apziuret to raudono mini. Noriu pamatyti jy gyvai ir suzinoti kokia jo bukle.

anastasija
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki Visi!
    Ar dar laukiate nauju nariu? Nes mes jau cia vroom-vroom 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Labas,
    Žinoma kad laukiam! Labai smagu kad prisijungei 😉
    Ir tikimes kad skleisi zhinia apie musu kluba tarp kitu Klaipedos Miniuku 😉

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Uhu! Pajurys! Laba laba!

spygliux
    Oficialus Narys

Oi kaip mes visų laukiam. Kaip smagu kad klubas auga ir kad naujokai įsitraukia į klubo vystymą, t.y. tampa oficialiais nariais ir prisideda prie renginių organizavimo, išvykų planavimo ir t.t.
    lauksim susitikime ar kuriam nors iš renginukų (hug)

spygliux
    Oficialus Narys

ups, nežinojau kad hug skliausteliuose išmes tokį ženkliuką, dabar žinosiu …

anastasija
    Užsiregistravęs Narys

Butinai pasikviesiu savo Mini draugus is Pajurio prisijungti 🙂

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

MINI pavasaris kažkoks! Džiugu, kad vis daugiau anrių atsiranda 🙂 Sveikinimai Anastasijai! 🙂 Ir labas tavo miniui! 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

O dar galime pasidzhiaugti nauju zhaliu klasikiniu Mini klube 🙂
    Gal Gediminas pats pasigirtu 😉

spygliux
    Oficialus Narys

laukiam naujokų nuotraukų ir ypač jų mini nuotraukų 😉

anastasija
    Užsiregistravęs Narys

😀

antanas
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki visi,

Busiu naujokas šiame puikiame bendraminčių burelyje. Na tikriausiai jau ne būrelis, o visas būrys 🙂
    Nepažadu, kad būsiu labai aktyvus, bet kiek jėgos leis pasistengsiu padalyvauti. Pradžiai galite mane vadinti naujoku, bet paskui norėčiau kad tiesiog vadintumėt Antanu. Ačiū už dėmesį :))

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveikinu prisijungus prie burio 😀

anastasija
    Užsiregistravęs Narys

Labas naujoke Antanai 😀

minde
    minde
    Prezidentas

Sveikas Naujoke :)))

mantas
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki,

Noreciau prisijungti prie Jusu klubo, kolkas bent forume 🙂 Vairuoju Mini jau nuo 16 metu, dabar man 18, tad busiu turbut vienas is jauniausiu arba jauniausias Miniuko vairuotojas tarp Jusu. Labai patinka sie mazi, greiti ir vikrus automobiliukai, kiekviena kart vaziuojant Mini galima patirti nauju ispudziu, jis tiesiog daznai vercia nusypsoti 🙂 gaila, kad Miniukas ne „S“, su juo butu dar smagiau :D… 🙁 nekalbu jau apie JCW – svajone (mm).
    Na o jei kam nors idomu, tai esu is ezeru krasto, Moletu. Siemet esu abiturientas, tad jei viskas pasiseks, rudeni daznai susimatysime Vilniuje 🙂

justas5
    Užsiregistravęs Narys

sveikas prisijungęs 🙂 graži spalva tavo minio 😉

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveikas 🙂
    Labai smagu kad jungiesi i musu gretas 😀

spygliux
    Oficialus Narys

Oi kaip smagu, kad mūsų būrys auga :-D, sveiki visi naujokai, greit tapsiantys tiesiog Antanais, Mantais ir t.t., tiesiog tikrai minipeopl’ais 😉

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Sveikas. Negaliu nesutikti su Justu. Tikrai grazus tavo „vyšniukas“ 😀
    Na, jeigu nenoresi laukti rudens, atlek pas mus i Vilniu (tik is anksto perspek), bus malonu susimatyti arba gali uzkviesti ant saslyko i ezeru krasta 🙂 (cia taip atsargiai prasomes i svecius) 😛 Beto turim nauja tradicija sekmadieninius pusrycius 1 karta per menesu, i kuries kvieciame visus is visos lietuvos Miniukus, tad manau bus progu susimatyti.

Uzmesk aki i renginiu/susitikimu skilti. Ten yra info apie artimiausius meet’us.

iiiiMINIiiii
    Dzurgas

mantas
    Užsiregistravęs Narys

Dekui uz silta sutikima 🙂 na tikiuosi tikrai atsiras progu susimatyti kada tai.. 🙂

justas
    justas
    Valdybos Narys

kaip smagiai cia sviezio kvapo zmogeliuku daugeja:) super! sveiki visi naujai prisijunge!

antanas
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, na bent jau mano kvapas tikiuosi sviezias 😀

linukas
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki esu Linas iš Vilniaus nesenai įsigijau savo cooperiuką , tad nusprendžiau prisijungt ir prie jūsų kompanijos 😀

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveikas prisijunges, Linai 😀

(beer)

spygliux
    Oficialus Narys

Labas,

visų labai laukiam susitikimuose renginiuose ;-), pats smagumas būti klube tai kartu su klubiečiais keliauti, lenktyniauti dalyvauti visokiausio plauko renginukuose renginiuose (drive) 😀

neriux
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki,

priimkit dar viena ka?.. :))

Su derama pagarba,
    neriux

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Zhinoma priimsime 🙂

Gal nori su mumis i piknika shi sekmadieni?

anastasija
    Užsiregistravęs Narys

Zinoma zinoma priimsim 🙂

neriux
    Užsiregistravęs Narys

Nebent piknikas prie Baltijos 🙂 Tiesiog siandien jau minam (manau, kad net su MINI) prie juros. Gal kas is taip pat planuoja buti prie juros (neskaitant Karkles festivali)?

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Taip, ash pirmadieni maunu prie juros 🙂

Tik savo Mini greichiausiai Ignui paliksiu. Bet susitikti vistiek galima bus 😉

neriux
    Užsiregistravęs Narys

Augi, pirmadieni jau turesiu pakuotis smutkes. Na bet jei ka, zinoma, visada malonu sisitikti

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Tai spesime manau dar ne karta 😀

neriux
    Užsiregistravęs Narys

Sure

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

🙂 Geltonų minių užderėjo 🙂 Sveiks atvykęs 🙂

jushici
    jushici
    Užsiregistravęs Narys

yellow mellow hello 🙂

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Man atrodo Jus mus aplenket penktadieni, kazkur ties kryzkalniu raudonas classikas su zydru „ciumodanu“ horizonte nesimate? 😉

neriux
    Užsiregistravęs Narys

taip taip, ten buvom mes. atrodot tam tikra zodzio prasme klasiskai su tuo ciumodanu. :)) jega!

linas
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki visi, esu klubo naujokas po to kai Karklej buvau paragintas prisijungti;) aciu uz tai :). Siaip penkti metai turiu 1991m 998cc mini mayfair, bet dar nevaziaves:(. pirkau nevaziuojanti is Vokietijos ir tikejaus greitai susitvarkyt, bet kai grizo ir pradejau krapstyti ir pradejo listi visur rudys, tai buvo pradeta totali restauracija. siai dienai situacija, kad jau metai laukiu kol kebulas bus baigtas, nes pats dariau visus virinimo darbus, bet del patirties stokos padariau keleta klaidu,o tai atsiliepe negraziais tarpeliais pvz uzdarant priekini kapota. ir todel nusprendziau vezti pas drauga i servisa, kur atliekamas pilnas kebulu remontas nuo lyginimo iki dazymo,taciau kazkaip prie maniskio vis neprieina. na nieko, gal iki pavasario jau bus.detales visas nuo a iki z pirkau is ebay. turiu kompanija, kuri kiekviena antradieni parveza siuntinius is Londono, jei ka nors domintu susisiekit su manim.tai tiek, nutraukos veliau, kai ismoksiu siuo forumu naudotis.

jushici
    jushici
    Užsiregistravęs Narys

labas, Linai 😉

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Sveikas! Netrukai pasinaudoti musu kvietimu susipazinti!
    Kol kas pasizvalgyk po foruma, galerija, panardyk po musu prezidento Augio sukaupta duombaze apie Mini ir kas svarbiausia, butinai sek info ir sudalyvauk kuriame nors is artimiausiu renginiu/susibegimu (nebutinai su Miniuku, nes mes visu pirma esam linksmu Zmoguciu klubas).
    Jeigu tiks/patiks/prilips draugija, prisijunk prie oficialiu Pyplu. Jei kyla kokiu minciu,ideju, klausimu – imi ir rasai. Forumas atviras. Visada galim parasyti AZ privaciai
    p.s. AUGIS yra tas zmogus, kuris yra musu „Classic Mini Guru“, ir tai jis viena karta per menesi padeda „klasikiukams“ su donorystes programa is UK 🙂

aliasas
    Užsiregistravęs Narys

noriu tapti kandidatu į klubo narius 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Vyrshuje Minizhmogeliukas tave kviechia – spausk ant jo 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Teisingai 🙂

Na, brangieji, Aidas laukia 🙂 Manau visi ish esamu oficialiu nariu ji pazhysta 😀

(reikia 17 teigiamu balsu)

eskimas
    eskimas
    Užsiregistravęs Narys

Saunuolis ! Kaip pasakytu pats Aidas. Va cia tai vyras!

justas
    justas
    Valdybos Narys

Visi laukiantys jau nesutelpa i langa 🙂 Aido man nerode tarp laukainciu…

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Jo, todel reikia paspausti „Oficialus klubo nariai“ kairiajame meniu 😉

justyte
    Užsiregistravęs Narys

Labas visiems:) Labai norėčiau prisijungti prie jūsų ir daugiau sužinoti apie veiklą:)

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Labas, Juste 🙂
    Malonu kad jau prisijungei 🙂
    O apie musu veikla galima daug rasti kad ir shiame forume – pastoviai diskutuojame apie tai, ka veikt toliau 🙂 Pvz. menesio pabaigoje planuojame klubinius pusrychius, kur susitinka shauniausi klubo nariai ir klubo naujokai 🙂

erikas
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki,noretume ir mes (VILMA ir ERIKAS) isprausti savo ‘kuperiuka’ kur nors tarp jusu Mini Kuperiu kokiame nors renginyje,prisijungti prie bendraminciu ir padiskutuoti forume.
    MINI Cooper-tik pozityvios emocijos.

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki prisijunge!
    Labai smagu matyti gausejanti Miniuku rata 😀

spygliux
    Oficialus Narys

Labu labu, tai prisijunkit prie mūsų per sezono uždarymą, kuris bus spalio 22 d., pradžia Vilniuje, visa kita info rasit forumo temoj „žiurkių lenktynės“ / sezono uždarymas. 😉

darada
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki isigijau Mini noriu prisideti prie jusu.Linkejimai is Klaipedos

anastasija
    Užsiregistravęs Narys

Na va Klaipedoje mes jau dviese 🙂 Zinau dar moteriske vazineja melynu new miniuku – reikes ir ja prisivilioti 🙂

darada
    Užsiregistravęs Narys

siandien parveze mano MINI MK viskas ok reikia truputi prideti rankas ir leks zveris

anastasija
    Užsiregistravęs Narys

Super 🙂

darada
    Užsiregistravęs Narys

d.art
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, prisijungiu prie jūsų klubo;) dar cooperiuko neturiu bet labai norėčiau, todėl turėsiu daug klausimų apie cooperius, tikiuosi man pagelbės nusimanantys ir turintys cooperius žmonės;)

gedukas
    Užsiregistravęs Narys

Pataikiai i tinkamiausia vieta (up)

ramunas
    Užsiregistravęs Narys

Wow! Superine spalva, norejau tokio kai rinkausi! 🙂 Tik nesupratau, kodel tokie melyni (dar su baltu stogu) kainuoja brangiau, nei kitu spalvu..

anastasija
    Užsiregistravęs Narys

Labai grazus maziukas melynas mini 🙂

uzkure
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki Mini klubo nariai. Norėčiau prisijungti prie Jūsų klubo. Jau treti metai turiu 1990 Miniuką, bet niekaip nebaigiu Jo susitvarkyti (vis tie darbai). Žmona važinėja su naujesniu 2003 metų Miniuku S.
    Įdomu būtų iš Jūsų pasisemti patirites baigiant tvarkyti savo Miniuką ir gerai prižiūrėti žmonos 🙂

spygliux
    Oficialus Narys

Sveikas,

koks gražus matosi bus kai bus baigtas tvarkyti 🙂 Laukiam susitikimuose. Beje gal norit užsibrėžt tikslą ir iki IMM 2012 pabaigti paruošti šį gražuolį smagiai kelionei į Vengriją 😉

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Sveikas ! Ei, beveik identiska kopija Spygliuko „Puikiosios“, tik kebulo spalva skiriasi 🙂 Nepraleisk klubiniu pusryciu menesio gale! Kas liecia klasikus, musu guru – Augis! Del zmonos, bandysim visi 😉

uzkure
    Užsiregistravęs Narys

Būtų neblogai iki 2012 vasaros pabaigti 🙂 Reiks tada su guru Augiu kažkaip susiekti ir prašyti pagalbos baigiant savo neužbaigiamą projektą 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Kazhkaip susisiekti galime 😀

Papasakok smulkiau man i privata kokia tavo Minio bukle, kiek liko padaryti ir ko reikia. Padesiu kuo galesiu.

dega r
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, kadangi išsvajotas Mini Cooper’iukas jau tupi garaže, nusprendėm jam ir, žinoma, sau surasti naujų draugų:)Priimsit į klubą?:)

gedukas
    Užsiregistravęs Narys

LABAS!!! dar Vienas classikas? kokiam mieste?

dega r
    Užsiregistravęs Narys

Suklaidinau:) Naujasis MINI’s, Vilniuje.

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki prisijunge prie sheimos 😀

Lauksime klubo renginiuose! 😉

dega r
    Užsiregistravęs Narys

Ačiū, būtinai prisijungsim!:)

judosius
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, prieš kelias savaites tapau vieno apleisto ir kolkas nevažiuojančio classic’o savininku. Norėčiau prisijungti prie jusu, tikiuosi šioje bendruomenėje rasiu pagalbos identifikuojant mašiniuko originalumą, nes ateityje noriu jį matyti kuo arčiau originalo. Ir pagalbos įsigijant reikiamas dalis.

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveikiname prisijungus!
    Labai smagu matyti auganti klasiku buri 🙂

Padesime tikrai 🙂 O Minis kartais ne Vilniuje tvarkomas?

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

Parodyk kada savo lobį Marijau 🙂
    Bus smagu pasižiūrėti kas per žvėriukas 😉

Ku

judosius
    Užsiregistravęs Narys

Taigi štai ir mano \“lobis\“ [IMG]http://i598.photobucket.com/albums/tt63/judosiuz/DSC00549.jpg[/IMG] [IMG]http://i598.photobucket.com/albums/tt63/judosiuz/DSC00547.jpg[/IMG] [IMG]http://i598.photobucket.com/albums/tt63/judosiuz/DSC00546.jpg[/IMG] Štai tokios būklės miniukas papuolė pas mane. Ir kolkas būklė išlieka ta pati.
    Miniukas jau senokai Lietuvoje, gal kas iš jūsų jį turėjote ? O gal šiaip ką žinote apie jo istorija ?

gedukas
    Užsiregistravęs Narys

maciau skelbimuose. Na prie jo reikes rankytes prideti… Apsiginkluok kantrybe 🙂 Kaip varikliukas? jei neklystu litrinis buvo. Turiu pardavimui litrini jei reiktu rasyk AZ 🙂 Taip pat turiu labai geros bukles visas orginalias sedynes 🙂 ratukus turiu, turiu dar galiniu lempu stikliukus ir .t.t. Pora halogenu ir kitokiu daigteliu. Jei ko reiks sakyk 😉 Vienaip ar kitaip dziaugiuosi kad atsirado dar vienas klassikas. Blemba galetu ju buti dar daugiau 😀

gedukas
    Užsiregistravęs Narys

PS kokiam tu mieste? 🙂

judosius
    Užsiregistravęs Narys

Miestas – Kaunas
    Dėl variklio taip, pagal koda litrinis bet dokumentuose 1083. Tai kiek suprantu variklis jau pakeistas. Kai pirkau jis buvo išimtas iš auto, tik paprašiau kad idėtu transportavimui. Sakė kad veikia, viskas tvarkoj, bet nežinia kaip iš tikro. Dabar viskas apardyta ir atjungta, net nežinau ar bandyt pakurt, ar ieškot kas perrintu visą variklį.
    Šiaip visos lempos, detalės lyg ir yra, tik kad jau gavau viska taip išardyta. Opiausias klausimas man dabar yra – kėbulas. Jo buklė nekokia, o ardant dar didesniu baisybiu išlys. Taipogi visiškai supuves ir sulūžęs galinis tiltas.
    Šį miniuka norėčiau matyti kuo arčiau originalo , o pats neturiu jokios patirties automobilių restauravime. Tad reikės ieškot žmogaus galinčio padėti su kėbulu. Gal kas žinote tokiu ?

gedukas
    Užsiregistravęs Narys

As taip pat esu kaunietis. Galiu parekomenduoti dazytoja ir metalista ir taipogi galiu pasakyti pas koki zmogu Kaune jokiais budais nevaryti masinos susirnkineti 🙂 Jei domina parasyk man AZ gal net susibegsim kita savaite kaune (atleksiu gal su miniuku) ir papasakosiu nes visa restauravima ir t.t. praejau sia ziema 🙂

dovyle
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, labai norėčiau prisijungti ir aš prie jūsų klubo, nes ką tik įsigyjau savo pirmąjį MINI 🙂

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Sveika gyva atvykus i visada besisypsanciu vairuotoju zona (up).
    Is kur busi? Koks tas tavo Miniukas? Imesk daugiau foto, bus legviau atpazinti gatveje ir susimojuoti 🙂

\“Panardyk\“ po musu mazyti foruma, tikrai rasi sau aktualios informacijos arba siaip pavartyk Galerijoje esancias nuotraukas 🙂 Uzpildyk el.anketa \“oficialaus minipyplo statusui gauti\“ butinai sek naujienas tiek cia, tiek Veikadnygeje, bei susimatom per kuri nors artimiausia susitikima arba isvyka.

dovyle
    Užsiregistravęs Narys

Labai malonu būtų susimatyti, lauksiu susitikimo 🙂 o forumą jau visą išnarčiau prieš įsigyjant mašiniuką. Esu iš Vilniau, miniukas mano \’02 m., žalias su baltu stogu(vėliau įkelsiu foto).
    Tai iki susimatymo 😉

spygliux
    Oficialus Narys

Sveika prisijungus, lauksim susitikime 🙂

anastasija
    Užsiregistravęs Narys

Sveika prisijungusi 🙂

arminas
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, norėčiau ir aš prisijungti prie Jūsų, esu iš Kauno. Miniuko kolkas neturiu, bet svaigstu dėl klasikinio :). Tikiuosi kada nors isgyti.

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

Sveiks, mūsų klube yra krūva puikių žmonių, kurie irgi neturi (tiksliau dar neturi) miniuko. Taigi esi laukiams 🙂 šiandien judame iš Vilniaus, pro Kauną į Gargždus į miesto šventę, tai gali užlėkti pasilabinti prie MEGOS Kaune. iš ten 18.00 žadame pajūdėti link Jurbarko. Plačiau apie tai rasi čia: url]http://www.minipeople.lt/index.php?cp=diskusijos&r=zinutes&t=490&psl=7[/url]

arminas
    Užsiregistravęs Narys

Taip, taip maciau būtinai reikės atlėkt psilabint, jei spėsiu su drabais užsibagt iki to laiko.

ltsaras
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, gal kas po Kauna kartu palakstyt nori su klasikais? 🙂

cynic
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, dar vienas naujokas Jusu gretose, nesenai isigyjau si mazyli :)) Vaidensiuos dazniausiai kaune juodom kelnem ir baltais marskiniais ;))!!

gedukas
    Užsiregistravęs Narys

Sarunas NORIU! 😀

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

Na va Kaunas tampa klasikiniu sostine 🙂

ltsaras
    Užsiregistravęs Narys

Nu tai reik susiderint diena, laika, vieta ir galim lekt 🙂

arturas
    Oficialus Narys

Kas nori kartu su manim pavazineti po Vilniu 😀

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Galime 😀

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

As sokiruotas… Klasikai auga kaip po lietaus 😀 (up)

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Tai koks lietingas oras 🙂

spygliux
    Oficialus Narys

Čia Lietuva, čia gero lietaus kraštas, tai miniukais pa;yja, tai neraliais žmogėliukais, super-duper idėjomis 😀

nina
    Užsiregistravęs Narys

Labas, as naujas narys. mane pagavot Klaipėdos Statoil\’e, nors esu iš Vilniaus:)

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Labas,

Smagu tave chia matyti 🙂 Tikiuosi pamatyti ir kituose musu susitikimuose? 😉
    Artimiausi bus MINI zhukle Traku rajone ir BalticMiniChallenge Rygoje 🙂

nina
    Užsiregistravęs Narys

Na dėl Rygos matyt pasuosiu, bet į Trakus važiuočiau… tik reikės daugiau info 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Info yra [url=http://www.minipeople.lt/index.php?cp=diskusijos&r=zinutes&t=506&psl=2]chia: http://www.minipeople.lt/index.php?cp=diskusijos&r=zinutes&t=506&psl=2 [/url]

ltsaras
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, kol dar sezonas nesibaige ir geri orai uz lango, gal yra norinciu po kauna su klasikais palakstyt? Jei taip tai nesikuklinkit ir susisiekit 863077742.

kyzi
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, noriu jungtis i jusu gretas. Vakar isigyjau maza grazu raudona miniuka… Vaikstau ratais, glostau ir negaliu atsigauti 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Labas, Jolanta.
    Labai sveikiname isigijus teisinga drauga 🙂
    Laukiame musu susitikimuose 😉 ir nekantraujame ji apzhiureti 🙂

Artimiausias susitikimas – ateinanti savaitgali kelione i Druskininkus, pas Vabaliuku kluba 🙂

kyzi
    Užsiregistravęs Narys

Dekui, uz kvietima, gal ir susigundysim vaziuoti 🙂

spygliux
    Oficialus Narys

Labas, kaip smagu matyt, kad mūsų ratas plečiasi, ir smagu miniukus mieste ar bet kur pakeliui susitikti ir pasimojuot ar akytėm pamirksėt 😉

rosas
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki! 😀 aš taip pat noriu prisijungti prie jusu! priimkit ir mane? 🙂
    Kada būs klubo susitikimas? (search)

spygliux
    Oficialus Narys

Sveikas Rosai, very wellcome in the club. Žinok, mūsų pagrindiniai organizatoriai paskendę karjeros ir šeimos rūpesčiuos, tad iš tiesų retai besusitinkam. Būt gerai, kad kas perimtų iniciatyvą organizuot meetus, kartingo pasivažinėjimus, slalumo varžybas ir šiaip fainų idėjų įgyvendinimą. Tad jei turi idėją dėl susitikimo kur kada ir ką galėtume nuveikti, skalbk, padėsim suorganizuot 🙂

narayan
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, visai daug čia kolektyvo 🙂
    Norėčiau prisijungti ir prisidėti taip pat 🙂 tik ką įsigijom savo pirmą MINI COOPER S 🙂 keistas pozityvas supa šį automobilį 😉 reikia tikėtis kad ir visi tokie Mini savininkai 🙂

spygliux
    Oficialus Narys

Tai chebryte, naujai prisijungę atlėkit į susitikimą šį sekmadieni. renkamės nuo 12:20 \“Plytinės\“ kartodrome, pasidarysim mini čempionatą, po to pralėksim gyvatėle per senamiestyje ir po to užsuksim į kokią kavinę sušilti. O žmonės pas mus visi labai skirtingi, bet tokia pat įdomūs ir nepakartojami kaip ir miniukai 😀

tomas.ruikis
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki mini nariai.
    Palanga taip pat norėtu prisijungit prie Jūsų 🙂
    Turiu nusipirkęs miniuką, kol kas bandau jį prikelti, tikiuosi vasarą išlėkt iš garažo. Visada žiūrėdavau į classic mini, kaip į kažką stebukligo, pagaliau man pasisekė ir nupirkau savo \“negriuką\“, jis juodas 1987 metų 1 litro.
    Dabar šalta, tai nieko garaže nedarau, tik bandau susipirkti detales, ruošiuosi šiltesniems orams 🙂 kai galėsiu įlysti į garažą.

darada
    Užsiregistravęs Narys

Sveikinu susirgus sia liga tai ilgam ir labai smagu linkejimai is Klaipedos

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

Na va ir dar vienas \“litriukas\“! 🙂 Aš pats važinėju su 1986 litriuku. Tai brūkštelk kada, jei norėtumei, kad užlėktume pasižiūrėti tavo mažyli ir kokių patarimų duoti 🙂

tomas.ruikis
    Užsiregistravęs Narys

Vakar bandziau istraukt varikli, nekaip sekesi, remui atsukt tokio dydzio rakto neturiu (reiks pirkt)
    😀 o dar tie varztai rodos su detalem suvirinti buvo 😀 luzta vos pasuki. Patarkit kaip kitaip isimti ta varikli, nes noretusi visa kebula pilnai sutvarkyt, nesinori palikti pagrindines vietos neliestos (as kalbu apie jo sirdi/varikli) 🙂

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Augis (musu Guru) galetu patarti. Parasyk jam AZ. Beto Q yra kelis kartus isoperaves, manau patars konkreciai. O kurie konkreciai varztai luzta? Priekinio remo?

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

Reikia išsukti du varžtus, kurie yra priekyje ir sukabina kėbulą su tiltu (tie varžatai yra kilpos už kurių kabini miniuką tempimui,

Po to dar reikia atsukti varžtus, kurie tvirtina tiltą prie kėbulo dugno. Varžtai atsisuka iš apačios ir iš salono pusės, po kilimėliais.

Na o tad imiesi didžių varžtų, kurie randasi iš kapoto pusės arčiau stiklo.

Aišku neužmiršti atsijungti stabdžių ir sankabos žarnelių, bei visokiausių troselių, laidų ir pan. 🙂

No o tada su troso ir kokios \“tarškynės\“ pagalba gražiai nekelinėji kėbulą nuo variklio, kuris lieka ant žemės. Berods tiek 🙂

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

Sakyk konkrečiai kas ten tau lūžta 😉
    Gaila, kad palangoje pats prilėktume pažiūrėti kas kaip 🙂

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Tomai, tu nufilmuok ir imesk video per koki youtube, jeigu neiseina atpasakoti.

tomas.ruikis
    Užsiregistravęs Narys

Galinio remo varztai, kurie sukasi i kebula, jo butinai, kai vaziuosiu darbuotis nufilmuosiu ir imesiu 🙂
    aciu Q uz info 🙂

tomas.ruikis
    Užsiregistravęs Narys

Seip neina nuimti priekinio disko, vairo kolonele atjungiu, ir visus varztus atsuku kas laiko priekini diska, bet neina sakes nei apacios nei virsaus numauti, kaip suprantu ten varztai eina i konusa? nusiimtu sita sake, tai galeciau istraukti pusasius, tada lengviau butu istraukt varikli per virsu, bet turbut reikes traukti su visu priekiniu remu 🙂

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Tu ziurek taip kad ne veriklis turi eiti per virsu, bet kebulas turi nusimauti per virsu, palikdamas varikli ant remo su pusasiais. O poto galesi kapstytis su varikliu kiek tinkamas is visu galu.
    p.s. Uzvesk nauja tema techniame skyrelyje galesim padiskutuoti toliau 🙂

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

Jei varžtai eina į konusą vadinasi nuiminėji šarnyrus 🙂 Ten tikrai konusas ir juos nuimti paprasčiausiai bus su šarnyru nuėmėju: http://www.vigorus.lt/sarnyru-rutuliniu-pirstu-nuemejas-hidraulinis-8t-darbinis-plotis-23-mm-bgstechnic-8528/i10305

Kitaip greičiausiai užplaksi varžtus ir teks šarnyrus išmetinėti.

Manau jei nežadi šarnyrų keisti, geriausia bus išiminėti su visu tiltu 🙂 po to ir prie kitų dalių priėjimas bus geresnis.

p.s. jie ištraukinėsi su visu tiltu neužmiršk arba atsisukti visos vairo kolonėlės, arba nuimti bent jau vairo traukes. geriau nuiminėk su visa kolonėle. tada nereiks susukimo reguliuotis po to kai viską atgal sudedinėsi.

Skambtelk kada vakare. Galėsim šnektelti. Nesu didis mechanikas, bet patirties su miniais kažkiek yra: 86852549(ir šešetuks)

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Jie visada uzhrudyje buna ir luzhta, jei slenkschiai kiauri.

Jei nuluzho – neturi kitos isheities kaip pjauti slenkschius kad prieitum ish vydaus ir pakeistum surudyjusias verzhles (jos ivyrintos ish vidaus)

dzhi
    Užsiregistravęs Narys

Laba diena, tikiuosi, priimsit į savo būrį :))

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Hi (hey)! is kur busi? koki Mini ivaldziusi?

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Labas,
    Zhinoma priimsime 😀

uk
    Užsiregistravęs Narys

labas, neturiu miniuko ,turiu jeep… bet gal kam is jusu reikia CLASSIC AUSTIN MINI COOPER WOOD & PICKET arku praplatinimu komplektuka,nusipirkau savo projektui visai netiketai galvojau pritaikysiu ,pasirodo per mazi.. zodziu jei ka domina rasykit ,savikaina atiduosiu lietuviskais butu apie 180lt ir nemokamai parsiusiu i LT. nuotrauka ydesiu jei pavyks i skelbimus

hamsa
    Užsiregistravęs Narys

Labas. Inkirtau ir aš vieną Mini 😉 Reziduoju Santariškių gyvenvietėje. Jaučiu bus įdomu sudalyvaut kokiuose tai renginiuose 😉

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Sveikas.

Viena rimtesniu progu – BMC 2013 , kuris vyks Rygoje. Greitai prasides kalbos apie tai,nes bus vaziuojanciu. Tave irgi kvieciu, gera proga susipazinti su klubieciais ir gerai praleisti laika.

Nuoroda i FB [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.600500246645496.1073741825.175785422450316&type=3[/url]

spygliux
    Oficialus Narys

Sveiki naujokai, mes Jūsų labai laukiam, reik tirkai daugiau viešų renginukų mums padaryt, kad su visais jumis susipažinti ir miniukus pamatyt pačiupinėt 🙂

hamsa
    Užsiregistravęs Narys

Puiku 🙂 Tikiuos prisijungti 😉

hamsa
    Užsiregistravęs Narys

Klausimas?
    1. Ar yra kokia tradicija tarkim sveikintis su kitais vazinejanciais mini? Ar visi individualistai? 🙂
    2. Arba kokia nors pagalba, pvz. man kokia beda.. nu gerai ne man, merginai kokiai, tai ji galetu pasukt vat Augiui ar Jurgiui, ar bet kam.. bet info kokiu telefonu nera 😀
    3.Arba vat, koios pastovios susitikimo vietos tarkim penktadieniais, pasiplepet kokiai valandzikei.. visa tai tik sutvirtintu mini pyplus 🙂

tu ideju tam kar uzteks 😀

spygliux
    Oficialus Narys

Geros mintys 😀
    1. stengiamės su pravažiuojančiais miniais būtinai susimuojuot, pamirksėti. Jei yra galimybė perduodam naujiems miniams \“minipeople\“ vizitines. Net yra noras važiuojant su darbine mašina papypnti ar pamirksėti miniukui, ir tik po akimirkos susipranti, kad gali nesuprasti, nes juk ne su mini tuo momentu važiuoji (sweat).
    2. na viešai pagalbos telefonų neskelbiam, nes dauguma gi darbiniais tel. naudojamės. Bet tikrai galima drąsiai skambinti mūsų klubiečiams Augiui, Jurgiui, Ku, Justui, Grikiui, bent jau patarimą tikrai galės duoti. Patys visada vieni kietiems skambinam, tariamės, jei reikia pagalbos, važiuojam padėti. Vaikinukai dažnai vienam ar kitam garaže užsisėdi kol kurį nors miniuką gaiviną, ar turbina (drive) (drive) (drive).
    3. turėjom tradiciją susitikti kiekvieną savaitę trečiadieniais, susitikdavom Route 66, Forum terasoje, bet atėjo momentas kai susirinkdavo tik 3-5 žmonės, tad šiuo susitikimus pristabdėm. Dar yra tokia tradicija – kartą per mėn., mėnesio pirmajį arba paskutinį sekmadieni susirinkti sekmadienio pusryčiams, psidarant pikniką, ar kokioj kavinėj pasėdint, priklausomai nuo oro. Bet ir ši tradicija biški nustumta į šoną gavosi, reik būtinai atnaujinti. Manau pati imsiuos iniciatyvos šias tradicijas atnaujinti ir paskelbsiu apie meetus atskiroj temoj. Bet ir pats gali drąsiai skelbti kad organizuoji meet\’ą, manau tikrai daug kas atsilieps ir sudalyvaus, tad drąsiau, turi mano pilną palaikymą (up).

rosas
    Užsiregistravęs Narys

(up)

rosas
    Užsiregistravęs Narys

[url]https://www.facebook.com/groups/minipeople.lt/[/url]

slaunis
    slaunis
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, po 7 mėnesių laukimo, vakar pagaliau tapau labai žavaus mažylio šeimininke 🙂 Jau žinau, kad klubiečiai nerealūs žmonės, todėl tikiuosi bendrausim ! :)))

spygliux
    Oficialus Narys

Smagiai ir saugiai vairuok, lauksim kurima nors suvažiavime. Forume jei matei ir BMC ir vasaros ratas laukia rugpjūčio 3d.

slaunis
    slaunis
    Užsiregistravęs Narys

Pirmiausia reikės susidraugauti su mechanine pavarų dėže 🙂 🙂 🙂 O apie BMC rimtai svarstome 🙂

kaktusiukas
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki visi esu naujoke ir jungiuosi prie jusu su savo miniuku 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Sveika prisijungus, naujoke (vardo nezhinau) 🙂
    Tikimes ir musu renginiuose pamatyti 😉

kaktusiukas
    Užsiregistravęs Narys

Daiva vardas. Zinoma jei tik galimybes bus sudalyvausiu ir renginiuose. Skaitinejau klubo nuostatas ir t.t. paliko idomu koks tas nario ir einamasis mokestis? gal kas apsviesti gali? nes neradau ivardintos sumos. Aciu

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Mes jau tarpusavyje ji tevadinam solidarumo mokesciu, nes daugeyje autoklkubu tikri narystes mokesciai po pora simtu litu 🙂 Cia siuo atveju suma yra 50 LTL ,kuri yra reikalinga islaikyti asociacijos buahlterija ir padaryti viena kita isejima i viesuma:)

kaktusiukas
    Užsiregistravęs Narys

aciu uz info 🙂

spygliux
    Oficialus Narys

Sveiki naujokai,

kadangi kol kas nedarom reguliarių mini meet\’ų, tai labai kviečiu susipažinti su senaisiais klubiečiais gyvai, palaikant juos vienam ar kitam renginuke. Kas iš pajūrio nuvykit į \“Orlen\“ rally, o kas būsit Vilniuje atvykit į MINI sirgalių zoną, kampą kuris bus tiek Katedros ir gedimino prospekto kampu.
    Pati pirmą kartą minsiu pedalus (sweat), spėju parminsiu nusikalus, bet su gera nuotaika 🙂 tad bus faina susitikti.

Spygliux

rokysius
    rokysius
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, esu Rokas is Kauno. Uzsiregistraves esu jau cia kuri laika, bet vis nedrysdavau prisistatyti. Aplinkiniai zino, kad esu paseles del MINI ir as saves kitaip ir neisivaizduoju be jo. Suzavejo jis mane gal ne tiek isvaizda kiek performancu, tad ir toliau stenguos kazka tobulint ta linkme. Nebus kazkoks super duper bomba, nes naudoju ji kasdien, bet po truputi isspausim is jo daugiau 🙂
    O stai ir jis Britiskas Lenktyniu Zaliasis (british racing green)
    [IMG]http://i558.photobucket.com/albums/ss30/Rokysius/MINI/292.jpg[/IMG]

marrat
    Užsiregistravęs Narys

Sveikas prisijungęs! Gerai atrodo automobilis, prie british racing green stilistiškai tinka nedidelio skersmens ratlankiai su daug gumos. Ką esi patobulinęs ir ką planuoji?

rokysius
    rokysius
    Užsiregistravęs Narys

Kolkas esu tik scangauge,sprintbooster ir taip vadinama rasporke virsutine isidejes. O is planu tai daug jau detaliu garaze guli ir laukia savo eiles: reguliuojamo aukscio coiloveriai, -15% reduced pulley su trumpesniu dirzu ir saltesnem zvakem,perdarymas oro filtro dezes i dave-f tipo ir tepalas superchargeriui kuri reiktu pasikeist. Is tolimesniu planu tai vis paieskose didesnio intercoolerio, reguliuojamu rear control arms\’u ir ratu. Ir aisku tolimesnis mano sarasas cia begalinis 😀 del to ir dziaugiuos jog turiu mini, nes cia visada bus prie ko prisiliesti 🙂 pas pati standartas?

valdas
    Oficialus Narys

Sveiki visi,

Pagaliau su drauge įsigijome išsvajotąjį klasikinį Mini! Apie šį pirkinį svajojome jau senai, ir esame labai laimingi. Laukiame nesulaukiame sudalyvauti klubo renginyje, su visais susitikti, pabendrauti, apžiūrėti Jūsų Mini, bei be abejo gauti naudingų patarimų. Taip pat neapsieisime be Jūsų pagalbos ieškant dalių savąjam Miniukui. Tikimės ilgo ir gražaus bendravimo 🙂

augis
    augis
    Užsiregistravęs Narys

Kaip smagu, kaip smagu 🙂
    Sveiki prisijunge 😀

kubilius
    kubilius
    Valdybos Narys

Sveikas, Valdai! 🙂 Sveikinam su puikiu pirkiniu! Mes irgi nekatraudami lauksime pamatyti jūsų išsvajotąjį:)
    Maniškis \“Sąjūdis\“ kaip tik tų pačių metų 🙂 Štai renginukas, kuriame galėtumėte sudalyvauti: [url]https://www.facebook.com/events/542567755814708/[/url] įvyks jis spalio 5 d. Jei kiltų klausimų galite drąsiai rašyti ir PM;)

marrat
    Užsiregistravęs Narys

Ne visai. Pas mane įdėta JCW oro filtro dėžė, M7 strut reinforcement plates, poliuretaninės įvorės priek. pakaboje, kiek geresni stabdžių diskai ir kaladėlės, išmetime padarytas one ball mod. Spintoje irgi savo eilės laukia -15% KAVS špūlė, diržas ir žvakės :), bei shortshifteris.

spygliux
    Oficialus Narys

Sveiki visi naujokai ir šiaip minipeoplai seniai matyti 🙂
    smagu, kad mini gretos didėja, klubas auga (up)
    Labai norisi visus irgyvai pamatyt miniukus pamatyt, tad nepasididžiuokit, laukiam Jūsų artmiausiam renginuke, t.y. MINI plenere, kuri vyks Vilniuje, Vilniaus mokytojų namų kiemelyje spalio 5 d. pradedame rinktis nuo 11:00. Oficiali pradžia 12:00
    Kaip jau Donatas rašė visa info facebooke: https://www.facebook.com/events/542567755814708/

rokysius
    rokysius
    Užsiregistravęs Narys

Kaip tas one ball mod? as ieskau vis planuoju jcw isigyt, bet kol neislenda tai galvoju reik pabandyt one ball, jis labai garsus?

marrat
    Užsiregistravęs Narys

Jaučiu, mums laikas kraustytis į atskirą temą. Sukūriau tokią: http://www.minipeople.lt/index.php?cp=diskusijos&r=zinutes&t=702&psl=1

ritaka
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, klubo nariai,
    Nors miniuko vaira suku jau metai, bet tik dabar jungiuosi i kluba 🙂
    Tikiuosi, kad jis veikia 🙂 Na, turiu pagrindo kiek abejoti, nes pagal susirasinejimo aktyvuma matau, kad jau visas menuo kaip niekas nieko cia neberase…).
    Ziuresim, gal as klystu 🙂
    Grazaus savaitgalio

rokysius
    rokysius
    Užsiregistravęs Narys

Oi zinok tavo vietoj pats buvau neperseniausiai, nes vazinejau su mini o prisijungiau cia tik po metu ir su mintim kad cia zmones neaktyvus. Bet jau per maziau nei du menesius sudalyvavau dviejuose renginiuose.Beje tik sitoj temoj aktyvumas mazesnis nes tu naujoku neateina tiek daug kiek noretusi 🙂 zinok senieji nariai tikrai draugiski ir linksmi, o sudalyvavus kokiam renginyje pati tuo isitikinsi 😉

ritaka
    Užsiregistravęs Narys

Jau sudalyvavau – orientacija pasitikrinau 🙂 … Ir visai nieko 🙂 Is 22 komandu buvom 9-oj vietoj 🙂 Buvo linskma 🙂

spygliux
    Oficialus Narys

Oi sveiki sveikuciai naujokai, klubas tikrai gyvas ir aktyvus, bendraujam tiek per http://www.minipeople.lt, tiek per Facebook: Minipeople.lt , tad gal but nespejam taip operatyviai sureaguot i visus parasymus kaip noretusi, bet tikrai stengiames visiems patarti atsakyti ir susitikimus organizuojam, ir tikimes , kad naujokai irgi bus aktyvus ir siulys savo idejas susitikimams renginukams 🙂 ir dalinsis patarimais.

joco
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, mieli minipyplai 🙂 mes, t.y. as ir miniukas, irgi norim i seima 🙂 priimkit!

marrat
    Užsiregistravęs Narys

Labas, Joana, sveika prisijungus 🙂

rokysius
    rokysius
    Užsiregistravęs Narys

Ar tik cia ne tas mini is autoplius? British racing green su juostom per kapota ir panoraminiu stogu? Numeriai prasideda FOG?

joco
    Užsiregistravęs Narys

Aciu 🙂 nekantriai lauksiu susipazinti su seimyna gyvai 🙂

joco
    Užsiregistravęs Narys

Rokai, ne fog\’as, ziurejau ji, itarima sukele, kad jis 2004 ir su turbina, o buvau prisiskaicius, kad turbinos atsirado veliau. Zodziu, neprilipo, neuzsimezge tarpusavio chemija 😀

rokysius
    rokysius
    Užsiregistravęs Narys

R53 su turbina? :O ach tie lietuviai darbstus zmones. Gaila nebera skelbime, nuvaziuociau paziuret kas ten stebuklas. Tai sveikinam prisijungus. Laukiiam kada galesim apziureti taviski 🙂

joco
    Užsiregistravęs Narys

Kai vezinau, neduzge, o ir servise kai tikrino, sake, kad turbina. Kazkaip norisi tiket, kad vyrai zino, ka kalba.. va ir kilo negeros mintys. Aciu, Rokai! O maniskis po zingsneli po maziuka tvarkomas. Apsilanke pas chirurga, persirinko vaziuokle, psichiatras elektra patvarke 😀 laukiu dar keliu daliu ir tikiuosi, jau greitai su juo dazniau bendrausiu as, o ne meistrai 😉

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Sveika prisijungus!

p.s. na tikrai pats noreciau uzmesti aki i ta R53. Gal kas nuoroda i skelbima turit?

marrat
    Užsiregistravęs Narys

Kai mes bandem minetaji (pries maziau nei metus kokius), buvo dar su kompresorium, tik sankaba nusukinejo (servise vyrai gali ir nezinoti terminu) 🙂 Skelbimo nebera, gal pardave…

joco
    Užsiregistravęs Narys

Gal but tai tik nesusipratimas.. o jie galimi, kai auto parduoda moteris, auto perka moteris ir dar servise jom patarimus padalino \’visazinis\’ meistras 🙂 tikekimes viskas su juo buvo ok ir jis dziugina naujo seimininko sirdi 😉

bamboochia
    bamboochia
    Oficialus Narys

sveiki,
    noreciau ir as prisijungti prie mini klubo. nesenai isigijome mini cooper s , bet siuo metu tvarkome visus galus ir dziaugtis siuo grazuoliuku dabar negalime. butu manlonu sudalyvauti susitikimuose, bet cia jau ne visada gausis. auginame mazaja atzala tai jau kaip jis mums leis:)

cooperyte
    cooperyte
    Valdybos Narys

Sveika, Aušra! Džiugu, kad prisijungei 🙂
    va iškart kviečiam prisijungti prie renginuko šį šeštadienį, kad ir ne su miniu (jau ir klasikiniai miniai turbūt žiemos sezonui užmigdyti):
    Renkamės lapkrčio 16 d. apie 14 val. \\\“Forum Palace\\\“ Vilniuje aikštelėje iš Upės pusės. Tada važiuosim į Energetikos muziejų ir apžiūrėsime RETRO automobilių ekspozciją, užsisakysim gidą, kad daugiau papasakotų. Muziejaus bilietas 10 LT, vaikams nemokamai. Tada aplankę muziejų sėsim į minius, apsuksim kelis retus aplink miestą ir nuvažiuosim į \“Alaus studiją\“ (http://www.alausstudija.lt/) pabūt, pasėdėt, paplepėt apie minius, apie klubą, apie gražų gyvenimą ir smagų gyvenimą 🙂

Lauksim prisijungiant!

bamboochia
    bamboochia
    Oficialus Narys

prisijungciau, bet kaip jau ir minejau, musu munis po servisus vazinejasi ir be kitos savaites neiseis jo pasiimti:( kita kart, kai minis bus su manim, bandysiu prisijungti. aciu uz kvietima:)

hevi
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki,

Prijungiau prie jūsų klubo, nes nusipirkau miniuką !! ^^
    Begalo laukiu pavasario, kuomet jį grąžinsiu, keisiu batukus, klijuosiu lipdukus ir labai reiks jūsų nuomonės. Tikiuosi bendrausime ir padėsime vieni kitiems.

Dėkui,
    Monika

minde
    minde
    Prezidentas

Monika, smagu kad prisijungei prie Mūsų, esam visada pasiruošę pagelbėti tiek techniniais klausimais tiek komentarais ar tiesiai užklijuotas lipdukas 🙂

minde

spygliux
    Oficialus Narys

Labas Aušra, Monika, sveikos prisijungusios. labai lauskim kokiom nors meet\’e, na o nuotraukomis, patarimais dalinamės tiek čia tiek facebook\’e 🙂 Beje jei tik kyla kokia idėja dėl meet\’o ar renginuko ar kokios veiklos, tai visos idėjos labai welcome. Pritariam (up) pasitariam (up) darom (up)
    (rally)

panelelee
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki,aš irgi jungiuosi prie Mini clubo.
    Jei kada pamatysit blondine su juodu cooperiu Vilniuje,labai nepykit,nes katik išsilaikiau teises ir tai mano pirmoji mašinytė:)

slimas
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki gyvi 🙂 Pas mus šeimoj atsirado Mini\’ukas (kaip suprantu iš šito klubo nario Mariaus), kadangi mama žiauriai užsigeidė šio automobilio 🙂 kadangi visa priežiūra, didžioji dalis vairavimo atiteko man ir šiaip mėgstu dalyvauti klubo veiklose (pats esu MX-3 klubo narys ir vairuoju Mazda Miata/MX-5 😛 ) tai nusprendžiau ir čia prisitatyti 🙂 Esu iš Prienų, nuolat būnu Kaune. Tikiuiosi išeis sudalyvauti susitikimuose 🙂

Eidvilas

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Sveiki visi ! Sveikas Vilniau, sveiki Prienai ! Lauksim artimiausiuose susitikimuose. Kogero bus Balandzio menesi, nebent patys patviesti i svecius 😉

kibiras
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki,
    Miniuku vazineju gal daugiau nei pusmeti (Pirkau zmonai, bet atemiau is jos – man labiau patinka ir reikia :))ir sugalvojau prie jusu kompanijos prisjungti. O tai visokiausiu klausimu iskyla, kuriu nelabai kas, iskyrius MINI pilotus ir gali atsakyti. Tikiuosi smagaus bendravimo,

karolinafrei
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki:)
    Džiugu prisijungti prie jusu saunios kompanijos. 4 men. ir mane džiugina šis nuostabus automobiliukas, vyras padovanojo mini paceman.

rokysius
    rokysius
    Užsiregistravęs Narys

Ooo sveika, naujas vejo gusis, nes kiek zinau tai lyg ir dar nera tokio musu rate 🙂 atvaziuok ryt i meeta, susipazinsim 😉

rokysius
    rokysius
    Užsiregistravęs Narys

karolinafrei
    Užsiregistravęs Narys

Mielai būčiau prisijungusi, bet gimtadienį su šeimyna teko pamineti. Jei dar kuri savaitgalį organizuosite, būtinai sudalyvausiim:)

rokysius
    rokysius
    Užsiregistravęs Narys

Sek naujienas, cia nusimato uz poros savaiteliu. Dar gali prisijungt facebook grupeje minipeople 😉

jevgenija
    jevgenija
    Užsiregistravęs Narys

Na štai, ir aš savo gyvenime atradau miniuką. Prieš porą dienų įsigyjau šį 2002 mažylį. Paskutiniai šeimininkai panašu jau buvo jį apleidę, na ir metų jau jam nemažai, tad iki geros būklės dar teks investuoti į remontus. Tačiau tai juk laikina 🙂 o aš jau skraidau po debesimis 🙂 džiaugiuosi ir pasižadu juo rūpintis 🙂

sandras
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, malonu ir man prisijungti prie minipeople klubo 🙂

slaunis
    slaunis
    Užsiregistravęs Narys

Jau nebe naujokė, bet Kalėdų senelis papildė mūsų šeimą ir mini klubą nauju Miniu 🙂 Šįkart Mini S 🙂 🙂

rokysius
    rokysius
    Užsiregistravęs Narys

Zmones sako: no photo, no proof 🙂

slaunis
    slaunis
    Užsiregistravęs Narys

[img]http://s020.radikal.ru/i703/1412/86/986705338a8c.jpg[/img]
    Grįžo mažas iš regitros 🙂

bamboochia
    bamboochia
    Oficialus Narys

grozis

jevgenija
    jevgenija
    Užsiregistravęs Narys

Sveikinimai 🙂 labai dailus mazius

rutamur
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, jungiuosi prie klubo 🙂 Ar būna veiksmo Klaipėdoj, ar šiaip vakaruose? 🙂

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Ruta, mazai aktyvistu is Mėmėliando regiono. Toks Tomas su baltu Countryman turetu vaidentis. Siaip FB grupeje daugiau veiksmo arba geriausia proga susipazinti – per kazkokius saskrydzius, kurie buna kaip taisykle R.Lietuvoj ir aisku keliones. Po poros savaiciu nusimato kelione i Lenkijos pajuri pas Lenkus i suvaziavima.

jevgenija
    jevgenija
    Užsiregistravęs Narys

O kur apie tokius renginukus informuojate – FB? Žiemą dar neprisijungsime, bet vėlyvą pavsarį, vasarą norėtųsi 🙂

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Pastaruoju metudaugiau veiksmo FB

n_o_x
    n_o_x
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, esu naujokelis iš Šiaulių. Ir iškart iškilo klausimas, kur rast 1984 m MK 1000 keleivio puses dureles? Gal kas netyčiukais parduoda 🙂

lauris
    Užsiregistravęs Narys

Pamegink- +370 (680) 99 778 Arturas is Kauno

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Aivarai, imesk saviskio vienalitrio paciento nuotrauka:)

n_o_x
    n_o_x
    Užsiregistravęs Narys

View post on imgur.com

Na čia nutiko taip, kad prieš 2 metus teko juo važiuoti savo vestuvėse, o duotu metu jis mano (geros emocijos nugalėjo) 🙂 Tai foto čia sena. Dabar sumažinti ratai iki 10\’tiniu, veidrodziai keisti ir manau dar 2 mėnesių bėgyje bus daugiau pakeitimu, kol išriedės į gatvę toks, kokio noriu 🙂 Tada jau pasidalinsiu nauja foto 😉

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Ziauuuriai geras! i Internationa Mini Meeting Zarasuose tiesiog privalai atvykti pasirodyti !

n_o_x
    n_o_x
    Užsiregistravęs Narys

Na pasvarstymai tikrai yra, bet iš Šiaulių kelialis tolimas 🙂

justasg
    justasg
    Valdybos Narys

Sveiki,

Aš čia naujokas 🙂 būtų smagu kadanors kokiam myte sudalyvaut 🙂

lauris
    Užsiregistravęs Narys

Toli!?? Jus turbut juokaujat 😀

sofi
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki, Crazy Miniukų mylėtojai!
    Labai noriu patekti į Jūsų klubą ir būti MINI Club Lithuania dalimi 🙂

edile
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki,
    rasau i naujoku tema, nes naujoke ir turiu klausima 🙂

tai va, turiu cooperiuka daugiau nei sav., bet kankina tokia beda, blemba vairuoju 17 metu ir ne viena masina. Jei stazas butu mazesnis galvociau nemoku vairuoti, nors dabar is salies jauciu taip ir atrodo, kad vazineja pradziamoklsis. Niekaip negaliu suvaldyti cooperio, pajudant is vietos pastoviai trukcioja, bet ne taip kaip visa masina lyg buksuotus, bet tokiais staigiai intervalais trukineja, jungiu 2 pavara 3-cia tada jau viskas gerai, ir man lyg atrodo,kad kol saltas variklis ji graziau pajuda is vietos nei kai jau pravaziuoju ilgiau.
    Gal kas zino kas cia gali buti? As nemanau,kad tai galetu buti taip,jog as negaliu priprasti prie cooperio,ar jos antiek specifines masinos,kad reik is naujo mokintis vairuoti 🙂

marrat
    Užsiregistravęs Narys

Ar nebus smagratis?

romaska
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki visi, išsipildė mano svajonė, turiu Miniuką! ir labai patenkinta. Priimkit naujokę 🙂

minimee
    Užsiregistravęs Narys

O Dieve ir aš pagaliau turiu savo miniuką, labas visems mini mylėtojams 🙂

dzurgas
    dzurgas
    Oficialus Narys

Visi naujokai, klubo valdyba labai atsipraso, bet pastaruosius metus visą dėmesį esame sukoncentravę i Tarptautini Mini suvažiavimą Zarasuose, kuris įvyks Gegužės 21-24 dienomis, tadpažadam atsigriebti su naujoku priemimais ir klubiniais renginiais, mytais išvykomis, poto kai atsigausime 🙂 Tuo tarpu labai nuoširdžiai kviečiam atlėkti pas mus kitą savaitę. Daugiau info [url]www.imm2015.lt[/url], bilietai [url]http://www.imm2015.lt/?cp=pirk[/url]

mazvydas
    Užsiregistravęs Narys

Esu naujas čia, nors Mini nusipirkau jau beveik prieš tris mėnesius. Labas visiems!

n_o_x
    n_o_x
    Užsiregistravęs Narys

ghostakis
    Užsiregistravęs Narys

Geras pirkinys, sveikinu 😀

Agnepagne
    Užsiregistravęs Narys

Sveiki,
    radau minipeople.lt vizitine po savo mazylio valytuvu, nusprendziau prisijungti 🙂

Sajudis
      Užsiregistravęs Narys

Šaunumėlis 🙂 Būtinai prisijunk! Manau, kad šioje setainėje tikrai rasi visą info apie būsimus mūsų renginius;)

facebook_user
    facebook_user
    Užsiregistravęs Narys

LABA DIENA !

new mini on the block…

mantispav
    mantispav
    Kandidatas

Sveiki.

Pavasari pasijungs dar vienas. Klasikinis Mini senolis.

LapeLTU
    Užsiregistravęs Narys

Hey hi hello !

Musu seima pasipilde dar vienu, si karta miniuku!

Jums tai tas pats Minis, taciau naujas savininkas 🙂

Toli nepabego, lieka Vilniuje, maybeeee jei turesim laiko, prisijungsim prie bendros veiklos!

Turim vizija, turim misija, einam link pokyciu.

Lempute
    Užsiregistravęs Narys

Olia! Ir aš čia nauja, priimsit..? 🙂

shortday
    shortday
    Kandidatas

Jungiuosi)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.