Apie Mini people Lithuania

Vizija

Siekiame, kad visi Mini automobilių savininkai ir tie, kurie jais domisi, bendrautų tarpusavyje ir smagiai leistų laiką.

Misija

Suvienyti Mini automobilių savininkus ir jais besidominčius asmenis.

Vertybės

Bendravimas, tolerancija kitiems, pagarba kelyje ir gyvenime, unikalumas ir buvimas savimi.

Kaip tapti nariu

Spausk čia ir užpildyk prašymą tapti nariu

Pervesk nario mokestį

Reikalauk welcome pack‘o

Minipeople vadovybė

Prezidentas

Mindaugas Lataitis

+37068646164

mindaugas@minipeople.lt

Asocijacijos valdymas, komunikacija viešumoje, IMO projektas.

Valdybos nariai:

Augis Navickas

+37062416569

augis@minipeople.lt

Gabrielė Noreikytė

+37068732327

gabriele@minipeople.lt

Klubo vidinė komunikacija, socialiniai tinklai, renginiai.

Justas Jasaitis

+37068262569

justas.j@minipeople.lt

Buhalterija, finansiniai ir juridiniai klausimai.

Justas Gražys

+37064843809

justas.g@minipeople.lt

Naujų narių pritraukimas, bendravimas su rėmėjais, partneriais.

Kristina Survilaitė-Šulskienė

+37064049948

kristina@minipeople.lt

Klubo socialinė veikla.

Donatas Kubilius

+37068525496

donatas@minipeople.lt

Tomas Macijauskas

+37068820202

tomas@minipeople.lt

Tadas Ivašauskas

+37061538088

tadas@minipeople.lt

IT palaikymas, renginiai.

Paaukok 2% Klubui

Tai galimi padaryti keliais būdais:

1. Pasinaudojant superduper progresyviu el. deklaravimu:) (reiktų parsisiųsti užpildytą prašymą ( pildymo programa čia ) ir užpildžius savo duomenimis pateikti per deklaravimo sistemą)

2. Arba užpildžius popierinį variantą dėkite į paprastą voką, užklijuokite, pasirašykite ant voko užklijavimo vietos ir nuneškite į savo miesto VMI arba pritvirtinę jį prie pašto karvelio siųskite adresu: Valstybinės mokesčių inspekcijos Deklaracijų tvarkymo skyriui Neravų g. 8 LT- 66402 Druskininkai.

Prižadame viską iššvaistyti geriems darbams klubo naudai :)

FR0512 formą pildyti reikėtų taip:
1-as, 2-as, 3P-as, 3V-as, 4-as laukeliai —> Pildomi didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis
5-as laukelis —> Įrašome praėjusius metus
6S laukelis —> Pažymimas x ženklu E1 laukelis —> Įrašome 2
E2 laukelis —> Įrašome 302507724
E4 laukelis —> Įrašome 2,00
E5 laukelis —> Prašome įrašyti iki 5 metų terminą į priekį (2016,2017,2018,2019 metus)

Išsamios pildymo taisyklės

Pavadinimas: Minipeople klubas
Jur. asm. kodas: 302507724
Bankas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
A.s.: LT68 7044 0600 0753 1021

Kas yra kuravimas?

Kiekvienas klubo narys yra kuruojamas kuratoriaus, kuris asmeniškai informuoja narį apie visus klubo renginius, naujienas ir pan.